Koordynator_ka projektów w Instytucie Krytyki Politycznej – ośrodku badawczym Krytyki Politycznej

Szukamy sprawnego_ej koordynatora_ki, który_a lubi zaglądać pod podszewkę rzeczywistości i chętnie podejmuje wyzwania.

W Krytyce Politycznej pracujemy razem, dzielimy się zadaniami i wspieramy w trudnościach. Jeśli spełniasz opisane niżej wymagania, wiesz, po której stronie bije serce, i chcesz robić duże oraz ciekawe rzeczy, dołącz do nas.

Zakres obowiązków:

– koordynacja i rozwój działań w ramach Instytutu Krytyki Politycznej, w tym współtworzenie planów operacyjnych, nadzór nad budżetem i kosztami projektów oraz przygotowywanie raportów i sprawozdań merytorycznych;

– organizacja i produkcja badań socjologicznych oraz wydarzeń: debat, seminariów i konferencji;

– planowanie i prowadzenie działań promocyjnych, w tym komunikacja w mediach społecznościowych;

– współtworzenie aplikacji grantowych.

Oczekujemy:

– doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i wyraźnych talentów koordynacyjnych;

– świetnej organizacji pracy, samodzielności i gotowości do realizacji ambitnych pomysłów;

– orientacji w bieżącej sytuacji polityczno-społecznej;

– precyzyjnego pióra, umiejętności sprawnej komunikacji i poruszania się w mediach społecznościowych;

– dobrej znajomości języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego;

– mile widziane doświadczenie w prowadzeniu badań socjologicznych.

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełny etat z wynagrodzeniem w przedziale 3000–3700 zł netto, w zależności od doświadczenia i umiejętności;

– wiele możliwości rozwoju, angażowania w nowe projekty, szkolenia i konferencje;

– pracę w przyjaznym, energicznym i zaangażowanym zespole w centrum Warszawy.

***

Jeśli uważasz, że to praca dla Ciebie, wyślij do nas swoje CV wraz z krótkim uzasadnieniem na adres: [email protected]

Jeśli masz jakieś pytania – to też jest dobry dla nich adres. Na każde zgłoszenie odpowiemy.

Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego 2023 r.

***

Jeśli zgadzasz się, abyśmy przechowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, dopisz do CV następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected] lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia.

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to zgodę.

Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT. Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Zamknij