Poszukujemy dyrektorki_a naszego zespołu fundraisingu i komunikacji

Jeśli wiesz, jak budować społeczność i zaangażowanie sympatyków, lubisz testować swoje pomysły i potrafisz zachęcić innych do wspólnej pracy, to może być miejsce dla ciebie. W Krytyce pracujemy razem, dzielimy się zadaniami i wspieramy w trudnościach. Jeśli spełniasz opisane niżej wymagania, wiesz, po której stronie bije serce, i chcesz robić duże i ciekawe rzeczy, dołącz do nas.

Zakres obowiązków:

– rozwijanie zespołu specjalizującego się w pozyskiwaniu środków finansowych i komunikowaniu pracy Stowarzyszenia;
– wsparcie w przygotowywaniu aplikacji grantowych do darczyńców instytucjonalnych;
– współtworzenie i wdrażanie planu fundraisingowego i komunikacyjnego Krytyki Politycznej, nadzór nad budżetem zespołu i jego realizacją;
– budowa relacji ze społecznością wokół organizacji z wykorzystaniem kanałów i narzędzi cyfrowych.

Oczekujemy:

– doświadczenia w zarządzaniu zespołem, organizowaniu pracy i zasobów;
– sukcesów w fundraisingu, szczególnie online, z wykorzystaniem e-maili i mediów społecznościowych;
– silnej motywacji, pasji dla wspólnej sprawy, gotowości do brania odpowiedzialności i wdrażania swoich pomysłów;
– celnego pióra, zwłaszcza gdy towarzyszy mu zainteresowanie i umiejętność pracy z formatami audiowizualnymi;
– gotowości do rozwijania technologii w organizacji, pracujemy z wykorzystaniem Salesforce, GetResponse, Asany, Slacka, WordPressa i podobnych.

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełny etat z wynagrodzeniem w przedziale 7000–9000 zł brutto;
– wiele możliwości rozwoju, angażowania w nowe projekty, szkolenia i konferencje;
– pracę w przyjaznym, energicznym i zaangażowanym zespole w centrum Warszawy.

***

Jeśli uważasz, że to praca dla ciebie, wyślij do nas kilka zdań, dlaczego oraz swoje CV na adres: [email protected] Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało. Na każde zgłoszenie odpowiemy.

***

Jeśli zgadzasz się, abyśmy przechowali twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, dopisz do CV następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych w przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu.

Administratorem twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected] lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to zgodę.

Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT. Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

__
Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Zamknij