Poszukujemy doświadczonej_ego specjalistki_y ds. pozyskiwania środków

Rozwijamy nasz zespół fundraisingowy i potrzebujemy osoby wyspecjalizowanej w pozyskiwaniu środków grantowych, niestroniącej jednocześnie od pracy z darczyńcami indywidualnymi.

W Krytyce pracujemy razem, dzielimy się zadaniami i wspieramy w trudnościach. Jeśli spełniasz opisane niżej wymagania, wiesz, po której stronie bije serce, i chcesz robić duże i ciekawe rzeczy, dołącz do nas.

Zakres obowiązków:

– monitorowanie potencjalnych źródeł grantów i dotacji na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym;
– przygotowywanie we współpracy z zespołem Stowarzyszenia wniosków o dofinansowanie w odpowiedzi na wybrane konkursy i zapytania, zgodnie z przyjętą w organizacji procedurą grantową;
– wspólne rozwijanie strategii fundraisingowej organizacji, aktywne tworzenie kampanii i praca nad komunikacją w mediach elektronicznych.

Oczekujemy:

– doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku potwierdzonego listą pozyskanych grantów i dotacji w przeszłości;
– precyzyjnego pióra, umiejętności prowadzenia spójnej i przekonującej argumentacji na piśmie;
– kreatywności i chęci wspólnego projektowania nowych inicjatyw;
– dobrej znajomości języka angielskiego, wystarczającej do swobodnej pracy z partnerami i darczyńcami organizacji;
– umiejętności pracy ze Slackiem, Asaną i podobnymi.

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełny etat z wynagrodzeniem w przedziale 5500–6000 zł brutto na początek;
– wiele możliwości rozwoju, angażowania się w nowe projekty, szkolenia i konferencje;
– pracę w przyjaznym, energicznym i zaangażowanym zespole w centrum Warszawy (dopuszczamy częściowo zdalny model pracy).

Jeśli uważasz, że to praca dla ciebie, wyślij do nas swoje CV wraz z krótkim uzasadnieniem, na
adres: [email protected]. Jeśli masz jakieś pytania – to też jest dobry dla nich adres. Na każde zgłoszenie odpowiemy.

**
Jeśli zgadzasz się, abyśmy przechowali twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji dopisz do CV
następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych w przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected] lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to zgodę.

Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT. Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

__
Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Zamknij