Kraj

Czarzasty-Kosiniak-Schetyna-Nowacka-Biedron-Tracz

Wielka koalicja albo śmierć

Agata Czarnacka: Już w poprzedniej kadencji mój głos na lewicę został przeliczony na mandat dla polityka PiS-u. Nie jestem pewna, czy wytrzymam nerwowo kolejne cztery lata takiej sytuacji.
we-me-wild

Ekoseksualność, sekskamerki i aktywizm

Wilga została uwięziona i wsadzona do czterech kanałów, takich wielkich rur. Dlatego że powstaje trasa łagiewnicka.

Sześciopak Schetyny za Bóg zapłać

A zatem szach mat, lewaki? Czy wyborca socjalny ma już do wyboru nie jedną, konserwatywno-zamordystyczną opcję, ale i drugą, radośnie postępową?

Rydzyk i PiS pojedzą sobie z dzióbków na Jasnej Górze

Ponad sto tysięcy sympatyków Rydzyka, politycy PiS i biskupi spotkają się 14 lipca na pielgrzymce Rodziny Radia Maryja na Jasnej Górze.Daniel Wulkan

Obóz dla Klimatu: Jest nas garstka przeciw ogromnej machinie

Nie będziemy siedzieć z założonymi rękami i czekać, aż świat się zawali.

Warszawa czyta – warsztaty i spotkania

Krytyka Polityczna zaprasza na warsztaty dla moderatorów dyskusyjnych klubów książki i spotkanie klubów z Sylwią Chutnik.

Gdula: Pochwała zależności

Zastanówmy się, jak zorganizować społeczeństwo, żeby żyło nam się lżej, zamiast mamić się wizją powszechnej szczęśliwości wynikającej z wolnego wyboru.

Pokaz filmu “Dom, w którym mieszkam”

“Praktyczna i finansowa porażka wojny z narkotykami to tylko część złożonego problemu” – mówił po pokazie tego filmu Brad Pitt.

Klub czytelniczy KP: „Lód” Jacka Dukaja

Podczas 15. spotkania klubu czytelniczego KP, w sobotę 27 kwietnia o godz. 15.00, będziemy dyskutować o książce Jacka Dukaja. Uwaga: wracamy do MiTo.