Agnieszka Muras

| Szkoła Liderów
Agnieszka Muras jest działaczką społeczną i koordynatorką programu kształcenia liderów miejskich w Fundacji Szkoła Liderów. Pracowała w HEAL Polska, działając na rzecz poprawy jakości powietrza oraz w Krytyce Politycznej, tworząc Świetlicę „Na Granicy” w Cieszynie.

Forum Kultury Mieszkańców w Cieszynie

Forum Kultury Mieszkańców to wydarzenie, którego celem jest dyskusja o mieście, jego przemianach oraz próba odpowiedzi na pytanie czy kultura ma wpływ na życie na Śląsku Cieszyńskim.

Żywe obrazy – warsztaty w Sławkowie

Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego (Świetlica Krytyki Politycznej) została partnerem projektu „Żywe obrazy- wakacyjne warsztaty plastyczne”, organizowanego przez MOK w Sławkowie.

Udostępnij Kolberga- wyniki konkursu

Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego wraz z Muzeum Śląska Cieszyńskiego informują o wynikach konkursu dla uczniów szkół średnich i gimnazjów nt. dziedzictwa Oskara Kolberga (antropologa, ludoznawcy, badacza) pt.: Udostępnij Kolberga.

Nie sklep, nie wiata

Każdego dnia 10 tysięcy osób przewija się przez punkt przesiadkowy na placu przy ul. Hajduka. Kto ma pomysł na to miejsce?

Czy Europa uporała sie z dopalaczami?

Ukazał sie nowy raport HCLU, który powstał przy współpracy Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej, ukazujący sposoby, w jaki państwa europejskie radzą sobie z nowymi substancjami psychoaktywnymi.