Kultura

Żmijewski i Warsza w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

Spotkanie z Arturem Żmijewskim i Joanną Warszą prezentujące 7. Berlin Biennale oraz książkę Forget Fear. Warszawa, 8 marca (czwartek), godz. 19.00, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, ul. Pańska 3.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na wydarzenie inaugurujące 7. Biennale Sztuki Współczesnej w Berlinie z udziałem jego kuratorów Artura Żmijewskiego i Joanny Warszy, którzy zaprezentują ramy programowe Biennale.

 

Podczas spotkania będzie miała miejsce polska premiera pierwszej publikacji Biennale zatytułowana Forget Fear oraz premiera albumu … and Europe will be Stunned izraelskiej artystki Yael Bartany, podsumowującego jej polską trylogię filmową. Yael Bartana bierze udział w 7. Biennale Sztuki Współczesnej w Berlinie, gdzie przygotowuje kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce.

Warszawa, 8 marca (czwartek), godz. 19.00, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, ul. Pańska 3.

 

Wydarzanie organizowane we współpracy z Goethe-Institut w Warszawie.

 

Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajduje się na stronie Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

 

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie znajduje się wśród instytucji biorących udział w Akcji Solidarnościowej z 7. Berlin Biennale. 

 

 

 

 

 

 

 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij