Historia, Podcasty

Historyczny koniec wakacji

Wraz z końcem lata mamy dla Was dwie nowości z naszej Serii Historycznej. Niezwykle nas to cieszy, bo nasza Seria Historyczna jest wyjątkowa – opisuje to, co do tej pory pozostawało nieopowiedziane, ale też cieszy się wielką popularnością.

W lipcu ukazała się książka Natalii Judzińskiej Po lewej stronie sali. Getto ławkowe w międzywojennym Wilnie , a 1 września premierę mają Poruszeni. Awans i emocje w socjalistycznej Polsce Magdy Szcześniak. Opowiadamy też o kilku starszych tytułach, bo książki z naszej Serii historycznej, poza tym, że są arcyciekawe i arcyważne, zdobywają najważniejsze nagrody, a nawet powstają inspirowane nimi seriale. Ale przede wszystkim cieszą się popularnością wśród naszych czytelniczek i czytelników. Mamy nadzieję, że tak jak my z niecierpliwością wyglądacie kolejnych nowości w Serii Historycznej Wydawnictwa Krytyki Politycznej.

SŁUCHAJ NA SPOTIFY

SŁUCHAJ NA APPLE PODCASTS

Podcast o książkach

Vendula Czabak i Krzysztof Tomasik rozmawiają o książkach Wydawnictwa Krytyki Politycznej.

Polecają nowości, podpowiadają, po co warto sięgnąć, aby wiedzieć więcej, i zdradzają, co szykujemy dla was w najbliższym czasie.

Krytyczne książki to ich pasja i praca, o której mogą mówić godzinami. Na potrzeby podcastu starają się zmieścić w kilku zdaniach. Z naciskiem na „starają się”.

Posłuchaj też innych podcastów Krytyki Politycznej:

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij