Dołecki: Walenie głową w mur męczy, ale w końcu doczekamy się legalizacji marihuany
Gdyby Trzaskowski miał odwagę zaproponować amnestię dla skazanych za posiadanie, mógłby wygrać wybory – mówi Andrzej Dołecki, prezes Wolnych Konopi.
Gdyby Trzaskowski miał odwagę zaproponować amnestię dla skazanych za posiadanie, mógłby wygrać wybory – mówi Andrzej Dołecki, prezes Wolnych Konopi.
Rodzina to nie piękne obrazki z filmu – rafa, kolorowe rybki – to raczej spotkanie z rekinem. Kinga Dunin czyta „Trzeba być cicho” Agnieszki Jelonek i „Komodo” Davida Vanna.
Dyżurnych ruchu z kontrolerami lotniczymi łączy jedna rzecz. Nie pójdą pracować gdzie indziej. Ich pracodawcy są monopolistami. Dzielą ich za to zarobki i czas pracy.
Z „Małą mamą” skojarzyły mi się animacje Disneya i Pixara – „Nasze magiczne Encanto” i „To nie wypanda” – nie tylko dlatego, że Dzień Matki niemal sąsiaduje w kalendarzu z Dniem Dziecka, a plakaty wszystkich trzech filmów można obecnie zobaczyć obok siebie w kinowych korytarzach.
Z Magdaleną Okraską, autorką książki „Nie ma i nie będzie”, rozmawia Paulina Siegień.
Nie wiem. Nie będę wam mówić, co macie robić. Powiem tylko, że to pytanie o bardzo długiej historii.