Multimedia

Snyder, Shore, Sierakowski: O tyranii [foto, wideo]

Timothy Snyder, Marci Shore i Sławomir Sierakowski w debacie o tyranii.

W niedzielę 23 lipca w redakcji Krytyki Politycznej odbyła się dyskusja na temat tego, jakie zagrożenia stoją przed demokracją, jak działają dyktatorzy, skąd się biorą populiści i poparcie dla nich, i o tym jak się im skutecznie przeciwstawić.

Gośćmi debaty byli Timothy Snyder i Marci Shore. Rozmowę prowadził Sławomir Sierakowski.

Nagranie wideo z debaty:

 

Drogie zdradzieckie mordeczki, drodzy spacerowicze – czas porozmawiać o tyranii. Debata live Krytyki Politycznej z Tim Snyder, Marci Shore i Sławomir Sierakowski.

Posted by Krytyka Polityczna on Sunday, 23 July 2017

 

Nagranie audio z debaty:

 

FOTORELACJA: O TYRANII

 

Bio

Jakub Szafrański

| Fotograf i publicysta Krytyki Politycznej
Pochodzi z Lublina, gdzie tworzył Klub Krytyki Politycznej. Pisze doktorat z filozofii na Uniwersytecie M. Curie-Skłodowskiej. Publicysta i fotograf. W 2010-2012 pracował w dziale dystrybucji Wydawnictwa KP. Współtworzył stronę internetową. Akademicki mistrz polski w kick-boxingu 2009, a także instruktor samoobrony. Pracował we Włoszech, Holandii i Anglii. Laureat Stypendium pamięci Konrada Pustoły.

Komentarze

System komentarzy niedostępny w trybie prywatnym przeglądarki.

Komentarze archiwalne

  1. Panie prof.Snyder,nie poswiecilem dluzej niz h na patrzenie w ekran dyskusji z Pana udzialem,ale troche tak. Gdyby mogl Pan przekazac Demokratom ,senatorom w USA prosbe od Polakow,zeby przeczytali Trylogie Victoria Thorna o Clintonach: Morderstwa,Wladza,Narkotyki. To lektura udokumentowana i poprzedzona wysilkiem analitycznym tylko nieco nizszym niz Pana ksiazki,za to gorujaca znacznie nad zenujacymi insynuacjami heroinisty. Sezon mamy ogorkowy,wiec w sam raz.