Kraj, Podcasty

DEBATA: Lewica wraca do Sejmu

Podcast Krytyki Politycznej. W rozmowie udział biorą: Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Maciej Gdula, Maciej Konieczny, Anna Maria Żukowska. Prowadzi Agnieszka Wiśniewska

Wynik ostatnich wyborów parlamentarnych niespecjalnie nas cieszy, choć wydarzyło się również coś, co poprawia humor. Do Sejmu wróciła lewica! W ławach poselskich zasiądą osoby, które znamy z działalności społecznej i politycznej, a z trybuny do Wysokiej Izby przemawiać będą te i ci, których dotąd słyszeliśmy na demonstracjach, pikietach, czarnych protestach i marszach równości.

Śledziliśmy ich aktywność, rozmawialiśmy z nimi na łamach Krytyki Politycznej, pisaliśmy o ich pracy. Często z uznaniem, nieraz krytycznie. Media i politycy nie powinni spijać sobie z dzióbków, ale muszą mieć szansę pogadać. No więc pogadajmy!

Rozmawiamy o tym nowym początku, o planach na najbliższe tygodnie i miesiące, o najważniejszych wyzwaniach, jakie stoją teraz przez posłankami i posłami lewicy.

Fotorelacja Jakuba Szafrańskiego

Fot. Jakub Szafrański

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij