Kraj, Podcasty

DEBATA: Lewica wraca do Sejmu

Podcast Krytyki Politycznej. W rozmowie udział biorą: Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Maciej Gdula, Maciej Konieczny, Anna Maria Żukowska. Prowadzi Agnieszka Wiśniewska

Wynik ostatnich wyborów parlamentarnych niespecjalnie nas cieszy, choć wydarzyło się również coś, co poprawia humor. Do Sejmu wróciła lewica! W ławach poselskich zasiądą osoby, które znamy z działalności społecznej i politycznej, a z trybuny do Wysokiej Izby przemawiać będą te i ci, których dotąd słyszeliśmy na demonstracjach, pikietach, czarnych protestach i marszach równości.

Śledziliśmy ich aktywność, rozmawialiśmy z nimi na łamach Krytyki Politycznej, pisaliśmy o ich pracy. Często z uznaniem, nieraz krytycznie. Media i politycy nie powinni spijać sobie z dzióbków, ale muszą mieć szansę pogadać. No więc pogadajmy!

Rozmawiamy o tym nowym początku, o planach na najbliższe tygodnie i miesiące, o najważniejszych wyzwaniach, jakie stoją teraz przez posłankami i posłami lewicy.

Fotorelacja Jakuba Szafrańskiego

Fot. Jakub Szafrański

__
Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Zamknij