Bożek: Nielot
Mieszkam w Łodzi. Ktoś może powiedzieć, że marudzę, ale to naprawdę nie jest koncertowe zagłębie.
Mieszkam w Łodzi. Ktoś może powiedzieć, że marudzę, ale to naprawdę nie jest koncertowe zagłębie.
Zapraszamy na spotkanie wokół książki Ha-Joon Changa.
Język szowinizmu gatunkowego wciąż jest akceptowany. Również przez tych, którzy uważają się za postępowych i unikają seksistowskich określeń.
O tym, jak może wyglądać kultura będziemy rozmawiać w Pracowni Otwartej Kontrola Jakości przez trzy wiosenne dni. 28-29-30 marca 2014
„Dzień kobiet” Marii Sadowskiej „to historia o kobiecie, która odkryła siebie, odkryła, że stać ją na walkę.”
Nie ma zdrowego systemu bankowego bez zdrowej gospodarki.
Klub Krytyki Politycznej oraz Kino Studenckie zapraszają na pokaz filmu „Osaczeni. Demokracja w sidłach neoliberalizmu”.
Mam przyjemne poczucie, że nie dałem się zniewolić własnemu sukcesowi.
Od 27 do 30 marca zapraszamy na MIASTOmovie:wro – wydarzenie, które przez film, debatę i sztukę pyta o kondycję polskich miast.
Chyba nie myślicie, że naprawdę wam się coś należy? Niezbędna rehabilitacja, nie za sto lat, tylko zaraz? Leki refundowane? Odrobina kasy? Pomoc na co dzień?