Świat

Fotorelacja: 10 urodziny KP: Michael Kazin w Moskwie

We wtorek, 22 maja 2012, w Moskwie w księgarni Ciołkowski, historycy Michael Kazin, profesor uniwersytetu Georgetown, redaktor pisma "Dissent", i Ilja Budrajtskis, działacz Rosyjskiego Ruchu Socjalistycznego, członek rosyjskiej Krytyki Politycznej.

We wtorek, 22 maja 2012, w Moskwie w księgarni Ciołkowski, historycy Michael Kazin, profesor uniwersytetu Georgetown, redaktor pisma "Dissent", i Ilja Budrajtskis, działacz Rosyjskiego Ruchu Socjalistycznego, członek rosyjskiej Krytyki Politycznej, rozmawiali o książce Kazina Amerykańscy marzyciele. Jak lewica zmieniła Amerykę oraz o tym, jak lewica może zmienić Rosję.

Spotkanie zorganizowane z okazji 10. urodzin pisma "Krytyka Polityczna" było pierwszą z serii debat KP w Rosji. Już jesienią ukaże się specjalne wydanie pisma "Krytyka Polityczna" w języku rosyjskim!

 

{gallery}fotorelacje/kazin_moskwa{/gallery} 

 

Wydarzenie zrealizowane przy wsparciu finansowym Open Society Foundations.

 

 

 

 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij