Podcasty

Jedziemy na wakacje

Jedziemy na wycieczkę, bierzemy książkę w teczkę. I to naszą ulubioną, bo z Wydawnictwa Krytyki Politycznej. Podcast Venduli Czabak i Krzysia Tomasika.

Często słyszymy na targach, że wydajemy tylko poważne książki i prosicie nas o polecenie czegoś lżejszego. Patrząc na naszą ofertę nie jest to łatwe, dlatego bardzo lubimy nasz wakacyjny odcinek, gdzie możemy polecić książki, które uprzyjemnią Wam wypoczynek. Chociaż na pewno nie uchronią Was przed refleksją. Co pakujemy do naszej wakacyjnej walizki?

Dwa reportaże o wodzie i elektrowni jądrowej. Książki o Barei, reportaż o narkotykach i powieść, której lektura sprawi, że poczujecie, że nawet w Polsce może być miło i przyjemnie.

SŁUCHAJ NA SPOTIFY

SŁUCHAJ NA APPLE PODCASTS

Podcast o książkach

Vendula Czabak i Krzysztof Tomasik rozmawiają o książkach Wydawnictwa Krytyki Politycznej.

Polecają nowości, podpowiadają, po co warto sięgnąć, aby wiedzieć więcej, i zdradzają, co szykujemy dla was w najbliższym czasie.

Krytyczne książki to ich pasja i praca, o której mogą mówić godzinami. Na potrzeby podcastu starają się zmieścić w kilku zdaniach. Z naciskiem na „starają się”.

Posłuchaj też innych podcastów Krytyki Politycznej:

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij