Multimedia

O czym rozmawiają kandydaci na prezydenta USA?

"Kampania przed wyborami prezydenckimi w USA w roku 2016 wydaje się toczyć wokół powiązanych ze sobą kwestii: nierówności w dochodach, reformy finansowania kampanii wyborczych".

CENTRAL AND EASTERN EUROPE MEETING 2015 / KRYTYKA POLITYCZNA & FRIENDS

Sierpniowe spotkania w Cieszynie przez lata były dla środowiska Krytyki Politycznej świętem, wakacjami, miejscem podsumowań działań i snucia planów na przyszłość. Od dwóch lat są miejscem spotkania z przyjaciółmi. Zaprosiliśmy do Cieszyna zaprzyjaźnione organizacje, żeby lepiej się poznać, czegoś od siebie nauczyć, ale też żeby móc przebić sobie piątki i wspólnie porozmawiać o zmienianiu świata na lepszy, bo wiemy, że wszystkich nas to bardzo interesuje.
CEE Meeting 2015 zostalo zorganizowane przez Krytykę Polityczną przy wsparciu Fundacji Róży Luksemburg, Mott Foundation, European Cultural Foundation i Open Society Foundation

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij