Kraj

15 lat Krytyki Politycznej [dużo zdjęć]

W piątek 23 czerwca świętowaliśmy 15-lecie działania Krytyki Politycznej i wznosiliśmy toast za przyszłość, żeby znudzenie, zmęczenie i wściekłość przerodziły się w powszechne zaangażowanie i pozytywne w skutkach zmiany.

Naszymi gośćmi w ramach programu „krytykapolityczna.pl na żywo” byli: Sławomir Broniarz (Związek Nauczycielstwa Polskiego), Adam Bodnar (Rzecznik Praw Obywatelskich), Ewa Siedlecka (tygodnik „Polityka”), Igor Stokfiszewski (Krytyka Polityczna), prof. Andrzej Leder (Polska Akademia Nauk), Zofia Marcinek (współorganizatorka akcji „Ściana furii”), Julia Minasiewicz („Opinia Bieżąca”).

Potem grali do tańca Zralex, Whitchney Houston i Julian Kutyła.

Dziękujemy wszystkim obecnym ciałem i duchem!

 

Współorganizatorzy:

Krytyka Polityczna, Teatr Studio, Plac Defilad, barStudio

FOTORELACJA: 15 LAT KRYTYKI POLITYCZNEJ__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Jakub Szafrański
Jakub Szafrański
Fotograf i publicysta Krytyki Politycznej
Pochodzi z Lublina, gdzie tworzył Klub Krytyki Politycznej. Publicysta i fotograf. W 2010-2012 pracował w dziale dystrybucji Wydawnictwa KP. Współtworzył stronę internetową. Akademicki mistrz polski w kick-boxingu 2009, a także instruktor samoobrony. Pracował we Włoszech, Holandii i Anglii. Laureat Stypendium pamięci Konrada Pustoły.
Zamknij