Targ o Węglowy 4 września odbyła się w Gdańsku dyskusja na temat Targu Węglowego, wieńcząca akcję Targ o Węglowy. Krytyka Polityczna 09.09.2013 2013-09-09 4 września odbyła się w Gdańsku dyskusja na temat Targu Węglowego, wieńcząca akcję Targ o Węglowy.
Komentarze
Trolle, boty, ścieki zostawiamy platformom. U nas możesz wziąć udział w sensownej dyskusji. Ale najpierw zapoznaj się z jej regulaminem!