Agnieszka Muras

| HEAL Polska
Pracuje w HEAL Polska, organizacji zajmującej się analizą wpływu zanieczyszczenia powietrza na zdrowie. Od 2010 do 2015 roku koordynatorka Świetlicy Krytyki Politycznej „Na Granicy” w Cieszynie. Prowadziła projekty edukacyjne i kulturalne oparte na pracy z dziećmi i młodzieżą. Do końca 2016 współprowadziła dział promocji Krytyki Politycznej.

Żywe obrazy – warsztaty w Sławkowie

Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego (Świetlica Krytyki Politycznej) została partnerem projektu „Żywe obrazy- wakacyjne warsztaty plastyczne”, organizowanego przez MOK w Sławkowie.

Udostępnij Kolberga- wyniki konkursu

Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego wraz z Muzeum Śląska Cieszyńskiego informują o wynikach konkursu dla uczniów szkół średnich i gimnazjów nt. dziedzictwa Oskara Kolberga (antropologa, ludoznawcy, badacza) pt.: Udostępnij Kolberga.

Nie sklep, nie wiata

Każdego dnia 10 tysięcy osób przewija się przez punkt przesiadkowy na placu przy ul. Hajduka. Kto ma pomysł na to miejsce?

Czy Europa uporała sie z dopalaczami?

Ukazał sie nowy raport HCLU, który powstał przy współpracy Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej, ukazujący sposoby, w jaki państwa europejskie radzą sobie z nowymi substancjami psychoaktywnymi.