Podcasty

A po wyborach poszliśmy czytać książki

Świętujemy wyniki wyborów i zatrzymanie autorytaryzmu. Pozwalamy sobie na chwilę radości. Ale jak to my, nie zapominamy o naszych książkach. Czytamy je i polecamy, bo wiemy, że czeka nas dużo pracy, żeby było normalnie. A co czytamy?

Przejęte, czyli numer „Dialogu Puzyny” wydany przez zespół redakcyjny niegodzący się na dobrą zmianę u nich. Cały numer poświęcony jest instytucjom kultury przejętym przez PiS. Arcyciekawa i niezbędna lektura, abyśmy wiedzieli, gdzie i jakie zmiany są teraz potrzebne.

SŁUCHAJ NA SPOTIFY:

SŁUCHAJ NA APPLE PODCASTS

W naszym wyborze powyborczych lektur nie mogło zabraknąć Ekonomia to stan umysłu, nowej książki Andrzeja Ledera (i oczywiście Prześnionej rewolucji), oraz Społeczeństwa populistów. A dla chwili refleksji i przyjemności czytamy Społeczeństwo zmęczenia.

7 listopada, we wtorek zapraszamy na premierę książki Ekonomia to stan umysłu Andrzeja Ledera do naszej warszawskiej siedziby przy ulicy Jasnej 10 lok. 3, I piętro. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Lichnerowicz.

Podcast o książkach

Vendula Czabak i Krzysztof Tomasik rozmawiają o książkach Wydawnictwa Krytyki Politycznej.

Polecają nowości, podpowiadają, po co warto sięgnąć, aby wiedzieć więcej, i zdradzają, co szykujemy dla was w najbliższym czasie.

Krytyczne książki to ich pasja i praca, o której mogą mówić godzinami. Na potrzeby podcastu starają się zmieścić w kilku zdaniach. Z naciskiem na „starają się”.

Posłuchaj też innych podcastów Krytyki Politycznej:

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij