Wiktor Iwanow, szef Federalnej Służby Kontroli Narkotyków, ogłosił, że jednym z priorytetów okupacji rosyjskiej na Krymie jest zamkniecie programów terapii substytucyjnej dla uzależnionych od opioidów. Twierdzi on, że programe te stanowią zagrożenie dla zdrowia publicznego. Tak naprawdę, powtarza wciąż te sama kłamstwa o substytucjie od kilku lat.
Podpisz petycję online przeciwko zamykaniom programów substytucyjnych na Krymie!


!["Odwagi! [o zaangażowaniu młodych]" Dominika Lasota](https://krytykapolityczna.pl/wp-content/uploads/2026/04/odwagi-plomienie-okladka-173x267.jpg)



![Utracony kompas [o europejskiej lewicy]](https://krytykapolityczna.pl/wp-content/uploads/2026/03/plomienie_utracony_kompas-171x267.jpg)


Komentarze
Trolle, boty, ścieki zostawiamy platformom. U nas możesz wziąć udział w sensownej dyskusji. Ale najpierw zapoznaj się z jej regulaminem!