Wsparcie Wspieraj Wydawnictwo Wydawnictwo Dziennik Profil Zaloguj się

2013-04-22

Współpraca, czyli warsztaty pieczenia chleba

Klub KP zaprasza mieszkańców miasta na warsztaty pieczenia chleba organizowane w ramach projektu Bunkier Kultury.

Książka Jakuba Janiszewskiego Kto w Polsce ma HIV?

„Mamy sukces – mówi Ministerstwo Zdrowia. – Stworzyliśmy skuteczne instytucje, dobre systemowe rozwiązania, gęstą sieć organizacji pozarządowych. Radzimy sobie” – dodaje i idzie spać.

Ukrainfilm: Ludzie drugiej kategorii – wykład Oleksiya Radynskiego

O kondycji postradzieckiej w filmach Kiry Muratowej posłuchać można w CSW Zamek Ujazdowski.

wybrzeże.24: Mieszkanie jest prawem, nie towarem

„Do późnych godzin wieczornych trwała debata w gdańskiej Świetlicy Krytyki Politycznej, która odbyła się po projekcji dokumentu Lokatorzy na sprzedaż.” pisze wybrzeże.24

Piknik na koczowisku – zobacz fotorelację z Wrocławia

Na sobotnim pikniku grano w piłkę, organizowano zabawy dla dzieci.

Fotorelacja: Piknik kultur na koczowisku

W sobotę 20 kwietnia odbył się piknik na terenie romskiego koczowiska przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. – Jesteśmy tu po to, by pokazać, że 50-60 Romów, którzy mieszkają na tym koczowisku, nie muszą walczyć o swoje prawa sami – mówił „Gazecie Wyborczej” Dawid Krawczyk z Klubu Krytyki Politycznej we Wrocławiu.

„Jesteś Bogiem” – film i rozmowa z Maciejem Pisukiem

Gościem specjalnym klubu filmowego w Lędzinach będzie scenarzysta filmu „Jesteś Bogiem” Maciej Pisuk.

Anka Leśniak „Fading Traces” – spotkanie z artystką

Rozmowę z Anką Leśniak poprowadzą Małgorzata Stępnik i Agnieszka Ziętek z Klubu KP w Lublinie.

Dlaczego Polacy jeżdżą źle?

Czy problemy nieprzestrzegania prawa i lekceważenia innych uczestników ruchu rozwiążą symulacje wprowadzone w nowych egzaminach na prawo jazdy?

Jak rozmawiać z wyznawcą

Ludzie mają tendencję do obrony swoich przekonań. Dlatego frontalna konfrontacja z jakimś wierzeniem jest najlepszym sposobem, żeby je wzmocnić.

Wczytywanie...