Miasto

Żyjąc w MEATrixie

Warsztaty "Meatrix a postawy wobec zwierząt" to droga świadomych wyborów żywieniowych z poszanowaniem zwierząt. Zajęcia Katarzyny Dułak w czwartek, 20 listopada.

 

 

Jak kreowane są nasze wybory żywieniowe? W jaki sposób kształtują się postawy wobec zwierząt? Czwartkowe warsztaty w ramach GlobFest – Tygodnia Edukacji Globalnej – zostały zaplanowane tak, by wprowadzały do tematu uprzedmiotowiania zwierząt oraz konsekwencji tego zjawiska.

 

 

Prowadząca, Katarzyna Dułak ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki, zapewnia, że na zajęciach nie zabraknie refleksji na temat roli socjalizacji w kreowaniu naszego nastawienia wobec zwierząt i decyzji żywieniowych.

 


Nie musisz brać czerwonej pigułki, aby dowiedzieć się czy jest Meatrix!

 

 


Warsztaty Meatrix a postawy wobec zwierząt w ramach GlobFest – Tygodnia Edukacji Globalnej – odbędą się w czwartek, 20 listopada o godz.17:00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p., Gdańsk.

 

 

Wstęp wolny

 

 

 

Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: [email protected] lub numerem telefonu 508 118 459. Liczba miejsc ograniczona.

 

 

 

Katarzyna Dułak, jest psycholożką i trenerką antydyskryminacyjną. Interesuje się szeroko pojętą opresją oraz mechanizmami warunkującymi ją. Zaciekawiona mięsożerną socjalizacją, której osobista dekonstrukcja była i pozostaje nieustannie zaskakującym i fascynującym doświadczeniem. Edukacją antydyskryminacyjną obejmującą najróżniejsze przesłanki zajmuje się od 2005 roku, od początku 2014 roku zaangażowana w działalność Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

 

 

Ilustracja: Paweł Kuczyński. Wykorzystano za zgodą autora

 

Warsztaty odbywają się w ramach GlobFest – obchodów Tygodnia Edukacji Globalnej. Ich organizatorem jest Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście we współpracy ze Stowarzyszeniem Otwarte Klatki (www.otwarteklatki.pl).

 

 

Globfest – Tydzień Edukacji Globalnej odbywa się w toku projektu Zrównoważony rozwój. Akcja: Animacja! współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2014r.    

 


Wydarzenie realizowane jest również w ramach projektu Stacje pogody (www.globalweatherstations.com) przy wsparciu finansowym z Programu Kultura Unii Europejskiej.

 

 


 

         

 

 

 

 

 

 

        

 

 

   

 

  

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij