Wspieraj Wspieraj Wydawnictwo Wydawnictwo Dziennik Obserwuj Obserwuj

4 czerwca manifestacja KOD „Wszyscy dla wolności”

4 czerwca w całej Polsce odbyły się manifestacje KOD upamiętniające rocznicę pierwszych wolnych wyborów.

Zdjęcia
Walka


Główne hasło warszawskiego marszu to „Wszyscy dla Wolności”

Komentarze

Trolle, boty, ścieki zostawiamy platformom. U nas możesz wziąć udział w sensownej dyskusji. Ale najpierw zapoznaj się z jej regulaminem!

Zaloguj się, aby skomentować
0 komentarzy
0
Komentujące wszystkich krajów, łączcie się!x