4 czerwca manifestacja KOD „Wszyscy dla wolności” 4 czerwca w całej Polsce odbyły się manifestacje KOD upamiętniające rocznicę pierwszych wolnych wyborów. Fot. Marta Modzelewska Zdjęcia 04.06.2016 2025-11-07 Główne hasło warszawskiego marszu to „Wszyscy dla Wolności”
Komentarze
Trolle, boty, ścieki zostawiamy platformom. U nas możesz wziąć udział w sensownej dyskusji. Ale najpierw zapoznaj się z jej regulaminem!