Twój koszyk jest obecnie pusty!
2015-09-02
Referendum przeciwko Oświeceniu
Wybieram pośrednią demokrację partyjnego systemu przeciwko demokracji bezpośredniej – kreującej chaos, będącej przystankiem na drodze do tyranii.
Recesja przyjdzie z Chin?
Działania chińskich władz na rynkach akcji i walutowym wydają się być chaotyczne i niekompetentne. Co zrobią, jak sytuacja jeszcze bardziej się skomplikuje?
Społeczeństwo w kryzysie – pokaz filmu „Płomień”
Po filmie z reżyserem Syllasem Tzoumerkasem porozmawiać będzie Jakub Dymek.
Pierwsza kolonia O!Świetlicy Krytyki Politycznej nad morzem!
Podczas pierwszego wyjazdu na kolonie z O!Świetlicą Krytyki Politycznej, dzięki wsparciu wielu darczyńców, udało nam się zobaczyć bardzo dużo. Spędzaliśmy czas aktywnie, nie tylko na plaży. Przede wszystkim jednak byliśmy razem. Wróciliśmy do Cieszyna z nową energią do działania.
W polityce rządzą panie, a media nadal bez kobiet
Dwie kampanie – Ekspertki.org i Kobieta bez przestrzeni – które chcą oddań paniom głos.
Kolonie O!Świetlicy Krytyki Politycznej
Patrycja na widok morza wykrzyknęła: „Myślałam, że fale nie istnieją!”. Faktycznie, przecież nie ma ich w Olzie.
Pokaz filmu „Pieśń słonia”
Prelekcję przed filmem wygłosi Jakub Majmurek. Spotkanie z cyklu Krytycznym okiem w warszawskim kinie Wisła.
Wspólne wartości czy „humanitarne deportacje”?
W Polsce nie chcemy migrantów, choć sami jesteśmy migrantami w Europie.
Skrzypek o prawyborach w Partii Pracy: Ten inny i ich troje
To może być ostatnia szansa laburzystów na wyleczenie kaca po Tonym Blairze i Gordonie Brownie.




