Poszukujemy asystenta/asystentki do działu kadr

Jeśli lubisz pracę z dokumentami, a ład i porządek są dla ciebie normą, to może być praca dla ciebie. W Krytyce pracujemy razem, dzielimy się zadaniami i wspieramy w trudnościach. Jeśli spełniasz opisane niżej wymagania, wiesz, po której stronie bije serce, i chcesz robić duże i ciekawe rzeczy, dołącz do nas.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– archiwizacja danych osobowych pracowników i współpracowników Stowarzyszenia,

– przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych w programie RAKS,

– prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników,

– rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,

– pilnowanie terminów badań lekarskich i szkoleń BHP.

OCZEKUJEMY:

– co najmniej rocznego doświadczenia w pracy w dziale kadr lub w dziale finansowym, świetnie, jeśli w organizacji pozarządowej;

– dobrej znajomości języka angielskiego,

– zaangażowania w realizację powierzonych zadań, dokładności i skrupulatności,

– mile widziana znajomość programu RAKS.

OFERUJEMY:

– umowę o pracę na pełen etat z wynagrodzeniem na start 3850–4100 zł brutto,

– wiele możliwości rozwoju w dynamicznym i zaangażowanym środowisku,

– pracę w warszawskim biurze Krytyki Politycznej.

Jeśli uważasz, że to praca dla ciebie, wyślij do nas kilka zdań dlaczego, razem ze swoim CV na adres: [email protected] Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało. Na każde zgłoszenie odpowiemy. Na zgłoszenia czekamy do 2 października włącznie.

Jeśli zgadzasz się, abyśmy przechowali twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, dopisz do CV następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych przeze mnie w dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu.

***

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected] lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia.

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to zgodę.

Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny do celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT. Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

***

Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać