Jacek Sotomski – urodzony 2 czerwca 1987 roku. Kompozytor, multiinstrumentalista, performer, improwizator, aranżer, były korepetytor, epizodyczny aktor w serialu paradokumentalnym “Dlaczego Ja?”, laureat nagród na konkursach kompozytorskich i festiwalach teatralnych oraz zdobywca drugiego miejsca w konkursie “Pokemony w Borku”; beneficjent stypendiów artystycznych, nominowany do nagród muzycznych za osiągnięcia artystyczne, certyfikowany rekordzista ze znakiem UNI-VIBE; były pracownik sezonowy w małych i dużych przedsiębiorstwach. Jego marzeniem jest zostać członkiem mile-high club. Mieszka i tworzy we Wrocławiu.

*

Praca powstała jako część programu „mikrozamówienia” realizowanego przez Jasną 10: Warszawską Świetlicę Krytyki Politycznej.

Kurator: Wojtek Zrałek-Kossakowski

G.ENERATOR O.DGŁOSU D.ESZCZU

“G.enerator O.dgłosu D.eszczu” to wirtualne urządzenie do sterowania pogodą, a przynajmniej odgłosami deszczu. Spośród pięciu różnych dźwięków możemy tworzyć dowolne kombinacje. Każdy z tych dźwięków, niezależnie od siebie, możemy również zwalniać lub przyspieszać. Wskazane jest używanie słuchawek.

1.0x


1.0x


1.0x


1.0x

1.0x

Kontakt:

ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa
(+48) 518 017 919

Jasna 10: Warszawska Świetlica Krytyki Politycznej realizuje działania w ramach programu “Centrum Jasna” finansowanego przez Urząd m.st. Warszawy.