Fotorelacje

Spacer szlakiem 10 cudów ekonomii w śródmieściu Cieszyna.

Spacer szlakiem 10 cudów ekonomii w śródmieściu Cieszyna/ Włącz Kulturę!

Spacer szlakiem 10 cudów ekonomii w śródmieściu Cieszyna/ Włącz Kulturę!

Niewidzialna ręka rynku przy pomocy niezwykle dochodowych usług bankowych powoli zagarnia co ciekawsze przestrzenie miasta, a miejsce wieszaków z jeansami zajęły najnowsze automaty hazardowe tak znanych marek jak Jednoosobowa Ruletka.

Prowadzenie: Jacek Niegoda 26 listopada, czwartek, godz. 16.00 Start

Jacek Niegodaautor filmów wideo i akcji artystycznych, często z elementami humorystycznymi, w zaskakujący sposób komentujących rzeczywistość. Urodził się w 1972 roku w Gdańsku.W latach 1991-1998 studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, w pracowni prof. Grzegorza Klamana oraz w Pracowni Intermedialnej prof. Witosława Czerwonki. Współpracował z Galerią Wyspa oraz Otwartym Atelier w Gdańsku, następnie przekształconym w Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia”. Współzałożyciel Fundacji Wyspa Progress. W 2005 roku otrzymał honorowe wyróżnienie na 11. Międzynarodowym Biennale Sztuki Mediów WRO 05 we Wrocławiu. Mieszka i pracuje w Gdańsku.

Działanie sfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach projektu „Włącz kulturę!” (Edukacja kulturalna).

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij