Miasto

Wajdeloty odNOWA

Happening "Wajdeloty odNOWA" zamyka cykl spotkań poświęcony skutkom rewitalizacji okolicy, na którym występ Chóru TAK, w czwartek, 19 listopada.

Happening zamykający cykl spotkań z mieszkańcami i mieszkankami ul. Wajdeloty i okolic, odbędzie się w rocznicę wydania książki Jane Jacobs. W programie spotkanie znalazło się:

17.00 Uroczyste otwarcie, przywitanie gości i występ Chóru TAK (Trójmiejskiej Akcji Kobiecej)

17.30 Przedstawienie partnerów „Wajdeloty odNOWA” – okolicznych sprzedawców i usługodawców

17.45 Przedstawienie dotychczasowych wniosków ze spotkań prowadzonych w ramach ewaluacji partycypacyjnej dotyczącej rewitalizacji ul. Wajdeloty

18.00 Zaproszenie do udziału w performance – zapalanie świeczek ułożonych w napis WAJDELOTY 

18.20 Zaproszenie do stolika „Czytając Jane Jacobs”

18.30 Dancing

20.00 Zamknięcie spotkania

Do rozmów o rewitalizacji ul. Wajdeloty mieszkańcy zapraszani byli do tej pory dwukrtonie, w czerwcu i we wrześniu. Wnioski z obu spotkań oraz wywiadów przeprowadzonych z ekspertami przedstawione zostaną podczas happeningu.

„Wajdeloty odNOWA” w czwartek, 19 listopada o godz. 17.00 na parkingu od strony ul. Grażyny w Gdańsku Wrzeszcz

Organizatorami spotkanie są: Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście, Towarzystwo Urbanistów Polskich, Fundacji KIL, Rada Dzielnicy Wrzeszcz Dolny. Projekt finansowany jest ze środków European Cultural Foundation.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij