Miasto

Trójmiejski Marsz Równości

Trójmiejski Marsz Równości - dołącz do nas w drodze do równości! Sobota, 21 maja godz. 15.00 Targ Węglowy, Gdańsk.

Chodźcie z nami!

Trójmiejski Marsz Równości 2016 odbędzie się 21 maja 2016r. Będzie on świętem ludzi LGBTQIA oraz zwieńczeniem odbywających się w maju Trójmiejskich Dni Równości. W trakcie tych dni w Gdańsku, Sopocie i Gdyni odbędą się między innymi pokaz filmowy, Żywa Biblioteka, debaty, dyskusje, i wystawa.

I Trójmiejski Marsz Równości, który przeszedł ulicami Gdańska 30 maja 2015, był wielkim sukcesem Tolerado i całej społeczności LGBTQIA w północnej Polsce. Wzięło w nim udział ponad 2000 osób, które przyjechały do nas różnych zakątków kraju. Dzięki Wam byliśmy w stanie zorganizować jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Wspólnymi siłami możemy sprawić, że kolejny marsz będzie jeszcze większy, a Trójmiejskie Dni Równości jeszcze wspanialsze.

Pokażmy wszystkim, że Jesteśmy Rodziną!

Spotkajmy się w trakcie Trójmiejskiego Marszu Równości, gdy będziemy szli nie tylko z hasłami praw dla osób LGBTQIA, ale również w obronie demokracji, wolności i swobód obywatelskich.

Trójmiejski Marsz Równości: Dołącz do nas na drodze do równości! Targ Węglowy, 21 maja, 15.00. Gdańsk

Organizatorem Trójmiejskich Dni Równości jest Stowarzyszenie na rzecz osób LGBT Tolerado. Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście jest współorganizatorem wydarzeń.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij