Miasto

Rozdanie certyfikatów

We wtorek o godz. 12.30 w Słupsku rozdane zostaną certyfikaty ukończenia Akademii Animacji Zrównoważonego Rozwoju.

Rozdanie certyfiktów ukończenia Akademii Animacji Zrównoważonego Rozwoju trzynastu uczestniczkom i uczestnikowi zajęć w Słupsku odbędzie się w Urzędzie Miasta Słupsk. W uroczystości udział weźmie Beata Maciejewska, pełnomocniczka Prezydenta ds. Zrównoważonego Rozwoju.

Zrównoważony rozwój – czy jest to jeszcze możliwe? Jak uczyć o ekologii i zasobach naturalnych ziemi? Chcesz dowiedzieć się więcej – dołącz do Akademii Animacji Zrównoważonego Rozwoju. Uczymy o ekologii w rozumieniu globalnym osoby, które pracują z młodzieżą. Akademia Animacji Zrównoważonego Rozwoju składa się z dwóch części: pierwsza to uczestnictwo w szkoleniu obejmującym 32 godziny dydaktyczne, druga to samodzielne przeprowadzenie warsztatu dla młodzieży – to treść ogłoszenia, na które odpowiedzieli słupscy nauczyciele.

Zajęcia Akademii Animacji Zrównoważonego Rozwoju w Słupsku odbyły w dniach 6-7 lutego oraz 5-6 marca 2016. Przeszkolonych zostało 13 nauczycielek i nauczycieli, którzy przeprowadzili zajęcia praktyczne z 270 uczennicami i uczniami.

Uczestnikom i uczestniczkom Akademii Animacji Zrównoważonego Rozwoju przekazana została wiedza z zakresu edukacji globalnej i zrównoważonego rozwoju. Dodatkowo dzięki dramie wzmocnione zostały kompetencje trenerskie uczestników.

Dzięki współpracy z Urzędem Miasta w Słupsku zajęcia odbywały się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Szczecińska 60, Słupsk.

Wręczenie certyfikatów odbędzie się we wtorek, 26 kwietnia w Urzędzie Miasta Słupsk, sala nr 110 o godz. 12.30, PL. Zwycięstwa 3, Słupsk.

Akademia Animacji Zrównoważonego Rozwoju realizowana jest przez Świetlicę Krytyki Politycznej w Trójmieście w ramach projektu współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

 

 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij