Miasto

Poliamoria a zazdrość

Spotkanie w ramach cyklu dyskusji o poliamorii, organizowanego przez stowarzyszenie bez!miar.

Goście: Agata Loewe, Katarzyna Michalczak, Grzegorz Andrzejczyk, Paweł Perkowski. Prowadzenie dyskusji: Tomasz Kulesza

15 kwietnia, poniedziałek, godz. 19.00, Krytyka Polityczna, ul. Foksal 16, II p., Warszawa

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu dyskusji o poliamorii, organizowanego przez Stowarzyszenie bez!miar.

Najbliższe spotkanie będzie dotyczyło istnienia i specyfiki zazdrości w relacjach poliamorycznych. Dyskutanci i dyskutantki postarają się wyjaśnić czy i jak zazdrości doświadczają, czy to udział w związkach poliamorycznych wpłynął na ich pojmowanie tego uczucia, czy może związki niemonogamiczne stały się dla nich możliwe dopiero po zmianie stosunku do niego.
Postaramy się odpowiedzieć również na pytania bardziej ogólnie: czym w ogóle jest zazdrość, z czego wynika i jak sobie z nią możemy radzić.
Do dyskusji zapraszamy oczywiście także publiczność.

Udział wezmą:

Tomasz Kulesza – od 2006 roku poliaktywista, założyciel pierwszej polskiej strony i forum na temat poliamorii, organizator warsztatów i spotkań na temat poliamorii.

Agata Loewe – wybitna seksuolożka, trenerka i edukatorka seksualna, aktywistka, promotorka zdrowia seksualnego, reprodukcyjnego i psychicznego.

Katarzyna Michalczak – socjolożka, doktorantka na ISNS UW badająca osoby, które identyfikują się jako otwarcie niemonogamiczne. 

Grzegorz Andrzejczyk – publicysta, poeta, konsultant coachingu NRP (Nienormatywnych Relacji Partnerskich), prowadzący stronę www.philianizm.pl, współredaktor strony www.poliamoria.pl.

Paweł Perkowski – poliaktywista, wiceprezes fundacji Art Humanitatis, publicysta.

Kolejne spotkania cyklu:
20.05: Poliamoryczne kobiety.
17.06: Związki osób monogamicznych z poliamorycznymi.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij