Miasto

Majówka z książką

Czytelnia Parku Książki, warsztaty plastyczne oraz Krytyczny Przegląd Prasy, czyli Sopocka Majówka na Brodwinie w piątek, 2 maja. Start w południe!

Czytelnia Parku Książki, warsztaty plastyczne oraz Krytyczny Przegląd Prasy, to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych przez Świetlicę Krytyki Politycznej w Trójmieście podczas Sopockiej Majówki na Brodwinie.  


W programie otwarta czytelnia z literaturą dla dzieci i dorosłych, warsztaty twórcze i happeningi, przegląd prasy z zaproszonymi gośćmi. Pragniemy stworzyć przestrzeń zabawy i rekreacji na świeżym powietrzu, łączyć aktywny sposób spędzania wolnego czasu z twórczością artystyczną i czytelnictwem. Będzie to też okazja do też obejrzenia Sopotu w starych fotografiach.


Program Majówki w Sopot Brodwino

12.00 – 18.00 Czytelnia Parku Książki

12.00 Kultura fizyczna – kurs na zdrowie | warsztaty

14.00 Podróże w czasie – ćwiczmy razem! | warsztaty

15.00 Krytyczny Przegląd Prasy

16.30 Kultura Fizyczna – drzewo sportu | happening

 

Udział w warsztatach prowadzonych przez Elżbietę Okroy i Ewę Okroy mogą wziąć osoby od 4 lat, bez ograniczeń wiekowych.   


Sopocka Majówka z wydarzeniami przygotowywanymi przez Świetlicę Krytyki Politycznej w Trójmieście trwać będzie w godzinach 12.00 – 18.00, w piątek 2 maja 2014 przy oczku wodnym w okolicy ul. Kolberga, Sopot Brodwino.

 


Organizatorem Sopockiej Majówki jest Bałtycka Agencja Artystyczna BART przy współpracy m.in. ze Świetlicą Krytyki Politycznej w Trójmieście.

Wydarzenie realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.  


__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij