Miasto

Majówka z książką

Czytelnia Parku Książki, warsztaty plastyczne oraz Krytyczny Przegląd Prasy, czyli Sopocka Majówka na Brodwinie w piątek, 2 maja. Start w południe!

Czytelnia Parku Książki, warsztaty plastyczne oraz Krytyczny Przegląd Prasy, to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych przez Świetlicę Krytyki Politycznej w Trójmieście podczas Sopockiej Majówki na Brodwinie.  


W programie otwarta czytelnia z literaturą dla dzieci i dorosłych, warsztaty twórcze i happeningi, przegląd prasy z zaproszonymi gośćmi. Pragniemy stworzyć przestrzeń zabawy i rekreacji na świeżym powietrzu, łączyć aktywny sposób spędzania wolnego czasu z twórczością artystyczną i czytelnictwem. Będzie to też okazja do też obejrzenia Sopotu w starych fotografiach.


Program Majówki w Sopot Brodwino

12.00 – 18.00 Czytelnia Parku Książki

12.00 Kultura fizyczna – kurs na zdrowie | warsztaty

14.00 Podróże w czasie – ćwiczmy razem! | warsztaty

15.00 Krytyczny Przegląd Prasy

16.30 Kultura Fizyczna – drzewo sportu | happening

 

Udział w warsztatach prowadzonych przez Elżbietę Okroy i Ewę Okroy mogą wziąć osoby od 4 lat, bez ograniczeń wiekowych.   


Sopocka Majówka z wydarzeniami przygotowywanymi przez Świetlicę Krytyki Politycznej w Trójmieście trwać będzie w godzinach 12.00 – 18.00, w piątek 2 maja 2014 przy oczku wodnym w okolicy ul. Kolberga, Sopot Brodwino.

 


Organizatorem Sopockiej Majówki jest Bałtycka Agencja Artystyczna BART przy współpracy m.in. ze Świetlicą Krytyki Politycznej w Trójmieście.

Wydarzenie realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.  


__
Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Zamknij