Miasto

Działaj z nami!

Wspieraj swoją wiedzą Trójmiejską Akcję Kobiecą - działaj z nami!

Aktywność Trójmiejskiej Akcji Kobiecej w pierwszej połowie roku była widoczna jak nigdy dotąd. Zamiany proponowane przez rząd każą nam działać! W marcu współorganizowałyśmy debatę „Demokracja bez kobiet, to połowa demokracji”, przygotowałyśmy Manifę 2016, gdzie śpiewał Chór TAK. Naszego występu nie mogło zabraknąć również podczas kwietniowej uSTAWKI kobiet oraz 1 maja. Kilka dni temu z dumą szłyśmy w II Trójmiejskim Marszu Równości oraz miałyśmy zaszczyt zaśpiewać Rewolucję. Do końca roku na pewno wydarzy się jeszcze wiele. Jednak już teraz wiemy, że 17 września organizujemy Kongres Kobiet Pomorza. Dołącz do grupy organizacyjnej – działaj z nami!

Spotkanie organizacyjne Kongresu Kobiet Pomorza odbędzie się 30 maja o godz. 18.30 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II piętro, Gdańsk.

Trójmiejska Akcja Kobieca jest niezależną, nieformalną siecią feministek i feministów oraz organizacji i inicjatyw, które mają za cel wspieranie aktywności kobiet na wielu polach, zarówno w życiu społecznym, politycznym, gospodarczym jak i kulturalnym.

Misją TAK jest budowanie tolerancyjnego społeczeństwa, otwartego na równość i różnorodność. Organizujemy m.in. Manifa Trójmiasto, Kongres Kobiet Pomorza, śpiewamy w Chórze TAK.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij