Miasto

1:1 z Vonnegutem w Sopotece

Opowiadanie Kurta Vonneguta, 2BRO2B uważane przez wielu za jedno z najlepszych, będzie omawiane podczas Book Discussion Club w Sopotece w czwartek, 21 stycznia 2016.

Ten artykuł pochodzi z archiwum Dziennika Opinii Krytyki Politycznej.
**

 

Futurystyczna wizja przedstawiona w ‘2BRO2B” Kurta Vonneguta pokazuje świat, gdzie kontrola urodzeń i śmierci jest codziennością. Każde nowe życie łączy się ze śmiercią jednej osoby – wszystko dzieje się 1:1. Konflikt zaczyna się, gdy na świat mają przyjść trojaczki, a na śmierć zgłosił się tylko jeden ochotnik…. Jak potoczą się losy bohaterów opowiadania i kto jeszcze odda dotychczasowe życie za nowe można dowiedzieć się czytając 2BRO2B lub słuchając opowiadania w formie Audio Booka. Futurystyczną wizję przedstawione świata omawiać będziemy w języku angielskim podczas spotkania.

 

Spotkanie Book Discussion Club poświęcone książce ‘2BRO2B” Kurta Vonneguta, prowadzone przez anglistkę, Aleksandrę Hołubowicz odbędzie się w czwartek 21 stycznia o godz. 17.00, w Sopotece – Bibliotece Sopockiej, Ul. Tadeusza Kościuszki 14, Sopot. Wstęp wolny.

 

 

 

Opowiadaniem 2BRO2B” Kurta Vonneguta dostępne jest on-line w formie tekstu i Audio Booka. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

 

 

Book Discussion Club prowadzony jest w Bibliotece Sopockiej od kwietnia 2015 roku. Kolejne spotkanie odbędzie się 11 lutego 2016. W roku 2015 spotkania Book Discussion Club był częścią projektu Zaczytani na żywo realizowanego dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Naukowego.

 

 

 

 

 

 

Organizatorem wydarzenia jest Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście w partnerstwie z Biblioteką Sopocką.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij