WSPIERAJ NAS

Twoje wsparcie idzie w całości na opłacenie kosztów redakcji i dalszy rozwój Krytyki.

Prosimy o regularne wsparcie co miesiąc. Każda taka darowizna dodaje nam pewności, że będziemy mieli dalej za co pisać i zmieniać świat w imię naszych wspólnych wartości. Dziękujemy!

WSPIERAM CO MIESIĄC (PRZEZ PAY PAL):

WSPIERAM JEDNORAZOWO (SZYBKIE PŁATNOŚCI):

Instrukcję, jak aktywować rabat, otrzymasz w ciągu 1 dnia roboczego na e-maila podanego przez Ciebie podczas dokonywania płatności.

PRZELEW TRADYCYJNY:

Konto złotówkowe / PLN
Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego
Bank BGŻ BNP Paribas SA
81 1750 0009 0000 0000 3987 3688
(SWIFT: RCBWPLPW)
Tytuł przelewu: „Darowizna na rzecz Stowarzyszenia im. Stanisława Brzozowskiego”.

Wpłata na konto walutowe / EUR or USD:
Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego
Bank BGŻ BNP Paribas SA
PL 28 1750 0009 0000 0000 3987 3575 (USD)
PL 06 1750 0009 0000 0000 3987 3583 (EUR)
SWIFT: RCBWPLPW

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!

Prowadzimy zaangażowaną publicystykę i otwartą debatę, dzięki Tobie będzie nas stać na więcej! Każda kwota, której możemy się spodziewać także w kolejnym miesiącu, to możliwość lepszego planowania i zarządzania środkami, a więc mądrzejszego, bardziej perspektywicznego działania.

Pamiętaj!

Darowizny na naszą rzecz możesz odliczyć, rozliczając przyszłoroczny formularz PIT. Dodatkowe pytania/Inquiries: [email protected] | 22 505 66 90

**
Regulamin darowizn dostępny jest tutaj.

Statut Stowarzyszenia im. Stanisława Brzozowskiego

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10, lokal 3, 00-013 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu obsługi dokonywanych wpłat i we własnym celu marketingowym (podstawa przetwarzania danych to wykonywanie obowiązków wynikających z przepisów o rachunkowości oraz realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci promowania naszych produktów i usług).

Twoje dane będą przetwarzane przez okres 5 lat od końca roku, w którym dokonałeś wpłaty (realizacja przepisów o rachunkowości), a następnie do czasu ew. zgłoszenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby dokonać wpłaty. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.