Wstrząsające wideo RafaVideoart z pochodu neofaszystów, który przeszedł ulicami Warszawy 29 kwietnia tego roku.

W marszu ONR i Młodzieży Wszechpolskiej w 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego wzięło udział kilkaset osób.

W szyku marszowym przeszli przez centrum Warszawy: od Ronda Dmowskiego pod Pomnik Powstańców na Placu Krasińskich na Starówce.

Wideo: RafaVideoart

Bilewicz: PO? PiS? Nieważne. Tyle nienawiści nie było w Polsce od dawna

Komentarze

System komentarzy niedostępny w trybie prywatnym przeglądarki.

Komentarze archiwalne

  1. Na antifę jakoś nikt się nie krzywi, ciekawe czemu, aha, bo oni pałkami machają w słusznej sprawie, zapomniałbym

  2. takie same przygłupy jak krytyka polityczna, tylko siedzące na drugim końcu tego samego stołu, pozdrawiam

  3. Już wolę takich jednoznacznych faszystów, niż niby łagodną Krypolę która pod pozorem walki o dobro pisze o tęsknocie za „radykalnymi działaniami”. Jednak żaden faszyzm nie może się równać w ilości ofiar niż owe lewicowej marzenia o „dobru”. Niby dżender i sprawiedliwość społeczna, ale jak dać im władzę to będzie sprzątania na kilkadziesiąt lat i kilka zmarnowanych pokoleń. Potem chwila na regenerację i przyjdą kolejni mamroczący pod nosem „to nie był pradziwym komunizm, my to zrobimy dobrze”.

  4. Rzeczywiście trochę skóra cierpnie gdy się to ogląda.
    Przypominają mi się nieco nie tak odległe wydarzenia gdy przeciw takim pochodom protestowała „kolorowa niepodległa”.
    Jeden bardzo popularny wówczas pan premier wypowiadał się, w stylu „po obu stronach są ruchy skhrajne”, ale oczywiście pan premier jest ponad to i jest „pośhrodku”. No i tak wypośrodkowywał, że dziś mamy to co mamy. Należało by mu dziś podesłać ten filmik powyżej i ten z jego wypowiedziami wówczas.

  5. Moim zdaniem, to oni (narodowcy, neofaszyści, nacjonaliści, radykalna prawica czy jak kto chce) mogliby ugrać więcej, gdyby nie afiszowali się tak z tym gorliwym katolicyzmem, jak żarliwi islamiści. Zblatowanie z klerem i kruchtą nie popłaca. Dewocja powinna być domeną rydzykowych babek a nie fasadą narodowców. To odstrasza. Honor i ojczyzna ok, ale bogów powinni wykopać z haseł i nie bratać się z kiecunami.

  6. Groźne radykalne idee oraz ich organizacje powinny być zakazane, w tym faszystowskie, więc hajlujące naziolkowe śmiecie powinny być tępione z najwyższą surowością prawa karnego.