Fotorelacje

Trójmiasto: Współorganizuj Manifę 2017

organizacja manify 2017-7

W poniedziałek 9 stycznia w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście odbyło się spotkanie poświęcone organizacji Manify w 2017 roku w Trójmieście. Przedstawicielki i przedstawiciele licznych organizacji oraz osoby prywatne kolejny raz zakładają nieformalny komitet, który zajmie się organizacją wydarzenia.

W marcu 2017 Trójmiejska Manifa przejdzie ulicami Trójmiasta już po raz 13. I nie będzie to pechowa „trzynastka”. Wręcz przeciwnie! Pokażemy kobiecą siłę, upomnimy się o nasze prawa, o równość i tolerancję. I przede wszystkim podobnie jak w #CzarnyPoniedziałek (3 października 2016 r.) poczujemy na ulicy, co znaczy kobiece, solidarne wsparcie.

Manifa Trójmiasto to oddolna, coroczna demonstracja na rzecz praw kobiet. Organizujemy ją za każdym razem w innym składzie i z nowymi pomysłami. W tym roku idziemy pod hasłem „Pod jedną parasolką”!

Zapraszamy do współorganizowania Manify. Śledźcie kanały Krytyka Polityczna – ŚWIETLICA W TRÓJMIEŚCIE, gdzie pojawią się informacje o kolejnych spotkaniach. Zaproszenie kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do organizacji pozarządowych oraz inicjatyw społecznych działających na rzecz kobiet.

FOTORELACJA: MAREK RYĆKO

Komentarze

System komentarzy niedostępny w trybie prywatnym przeglądarki.