Szukamy specjalisty/-ki ds. mediów społecznościowych, który/-a poprowadzi nas dalej w świat Twittera, Fejsa i podobnych.

Jeśli nie przeraża Cię wizja spędzenia dnia na Facebooku, potrafisz samodzielnie przygotować miłą oku grafikę, dobrze piszesz i odróżniasz Žižka od Rorty’ego (nie, tego nie musisz) rozważ dołączenie do naszego zespołu. Idealnie, gdybyś mógł/mogła dołączyć do nas od grudnia lub stycznia. Zatrudnienie na pełen etat w warszawskiej siedzibie Krytyki.

Zadania:

– Prowadzenie kont Krytyki Politycznej i innych profili Stowarzyszenia w mediach społecznościowych;
– Samodzielne tworzenie postów i grafik, współpraca przy produkcji filmów;
– Wsparcie i budowa społeczności wokół Krytyki;
– Wsparcie działań fundraisingowych zespołu;

Nasze oczekiwania:

– Doświadczenie w pracy w mediach społecznościowych, wspaniale, jeśli w organizacji obywatelskiej;
– Wysokie umiejętności interpersonalne, dużo wyrozumiałości i talent do wygaszania flejmów;
– Umiejętność pracy w programach graficznych;
– Dobre pióro i pasja do wspólnej sprawy;
– Gotowość do brania odpowiedzialności i wdrażania swoich pomysłów.

Oferujemy:

– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w warszawskiej siedzibie Krytyki;
– Sensowne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności;
– Niezbędny sprzęt do pracy, dobrze wyposażoną bibliotekę pod nosem i budżet na kampanie.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, wyślij do nas swoje CV wraz z kilkoma zdaniami, dlaczego, na adres: [email protected]. Jeśli masz jakieś pytania – to także dobry dla nich adres.

***

Jeśli zgadzasz się, abyśmy przechowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji dopisz do CV poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych w przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu.

 ***

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected] lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia.

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (podstawa przetwarzania danych to podjęcie niezbędnych działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy), a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to zgodę (podstawą przetwarzania danych w takim przypadku będzie Twoja zgoda).

Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT.

Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Komentarze

System komentarzy niedostępny w trybie prywatnym przeglądarki.