Szukamy fundraisera/-rki z doświadczeniem w pracy z darczyńcami indywidualnymi.

Rewolucja nie dokona się bez funduszy, odbudowa lewicy tym bardziej. Jeśli masz serce po właściwej stronie, wiesz, co to CRM i o której godzinie należy wysyłać maile, rozważ dołączenie do naszego zespołu. Idealnie, gdybyś mógł/mogła dołączyć do nas od grudnia lub stycznia. Zatrudnienie na pełen etat w warszawskiej siedzibie Krytyki.

Zadania:

– Współtworzenie i wdrażanie planu fundraisingowego KP;
– Budowa relacji z darczyńcami indywidualnymi;
– Nadzór nad całością fundraisingu online Stowarzyszenia;
– Wsparcie zespołu w komunikacji w mediach społecznościowych.

Nasze oczekiwania:

– Doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy od osób indywidualnych, względnie duże doświadczenie w sprzedaży B2C/e-commerce;
– Realne zainteresowanie fundraisingiem i rozwijaniem organizacji;
– Dobre pióro i pasja do wspólnej sprawy;
– Gotowość do brania odpowiedzialności i wdrażania swoich pomysłów.

Oferujemy:

– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w warszawskiej siedzibie Krytyki;
– Sensowne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności;
– Niezbędny sprzęt do pracy, dobrze wyposażoną bibliotekę pod nosem i budżet na kampanie.

Jeśli odnajdujesz się w tym obrazie, wyślij do nas swoje CV wraz z kilkoma zdaniami, dlaczego, na adres: [email protected]. Jeśli masz jakieś pytania – to też jest dobry dla nich adres.

***

Jeśli zgadzasz się, abyśmy przechowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji dopisz do CV poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych w przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu.

 ***

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected] lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia.

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (podstawa przetwarzania danych to podjęcie niezbędnych działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy), a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to zgodę (podstawą przetwarzania danych w takim przypadku będzie Twoja zgoda).

Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT.

Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Komentarze

System komentarzy niedostępny w trybie prywatnym przeglądarki.