Kraj

Sabotaż w TVP, czy brutalne zlecenie polityczne?

TVP Historia emituje film „Śmierć prezydenta” w dniu urodzin prezydenta Andrzeja Dudy. Kto stoi za tą prowokacją?

16 maja Polska jak długa i szeroka świętowała urodziny pana prezydenta Andrzeja Dudy. Urodziny okrągłe, bo każde urodziny niezłomnego prezydenta powinny być okrągłe.

Najbardziej świętowały dumne i niezłomne miasta Zamość i Parczew.

Pan prezydent Andrzej Duda raczył nawet zauważyć, że „siedmiu króli (sic!)” odwiedzało przed nim Parczew, a on jest dumny, że jest pierwszym prezydentem Polski, który przybył do tego miasta.

Śpiewom, którym melodia nie przeszkadzała, radości, wiwatującym tłumom z zakładów pracy oraz tańcom dziatwy nie było końca. Były kwiaty, prezenty i były łzy.

Prezydent ściskał dłonie suwerena, wzruszony całował dzieci i dziękował za życzenia. Przecież wśród tych milusińskich może być kolejne pokolenie jego fanów z twittera, na którym pan Andrzej lubi od czasu do czasu porozmawiać z elektoratem.

Były kwiaty, prezenty i były łzy.

Powtórzmy w tym dniu za Szczecinianami: „Szanowny Prezydencie, Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś”!

Dzień chylił się już powoli ku nocy. Dzieci z Parczewa i Zamościa zapewne smacznie spały, gdy jakiś potomek zdrajców narodu postanowił brutalnie zaatakować głowę państwa.

Jakież było moje zdziwienie, gdy późnym wieczorem w TVP Historia wyemitowano film pod tytułem Śmierć prezydenta w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. Powiedzieć, że to judaszowa zjadliwość to nic nie powiedzieć.

Zwracam się z dwoma pytaniami do dyrektora TVP Historia Piotra Legutki.

1.Dlaczego w dniu, w którym cały naród świętuje urodziny prezydenta, dochodzi do emisji filmu, który jest podłą i nikczemną aluzją?

2.Dlaczego dopuszcza Pan, żeby Ci, którzy noszą w sobie gen zdrady, odpowiadali za ramówkę tak ważnego dla Polaków kanału jakim jest TVP Historia i to w dniu urodzin głowy państwa?

Proszę Pana o głęboki namysł i wyciągnięcie wniosków z tej kompromitującej sytuacji. Jeżeli ktoś zlecił Pana pracownikom emisję tego filmu, proszę niezwłocznie ujawnić personalia tej osoby, a w razie potrzeby przekazać sprawę prokuraturze.

Niech Pan pamięta, że wielkimi krokami zbliża się 18 czerwca i kolejne Urodziny. W imieniu narodu i Jubilata życzyłbym sobie staranniejszego doboru oferty programowej w tym dniu. Jak Pan widzi, wróg nie śpi.

Czuwaj!

Bio

Kamil Dąbrowa

| Redaktor naczelny Radia ZET Gold
Dyrektor i redaktor naczelny Radia ZET Gold. Wcześniej był m.in. dyrektorem radiowej Jedynki oraz pracował w TOK FM, Polskim Radiu BiS i Radiostacji.

Komentarze

System komentarzy niedostępny w trybie prywatnym przeglądarki.

Komentarze archiwalne

  1. Panie zainteresuj się tym co ważne i dobre dla Polski a nie tym co w telewizji emitują

    1. Nie ma na to szans. Osią aktualnego sporu politycznego jest ideologia

  2. Ciekawym zdjęciem zilustrowała redakcja powyższy artykuł. Obśmiewanie ludzi prostych popierających przeciwnika by mu dołożyć to standard PiSowski (patrz relacje TVP z marszów KODu, np. nieustanne robienie beki dla milionowej publiczności z kobiety, która pod Wawelem śmiesznie skanduje „kto nie skacze ten jest z PiSem, hop, hop, hop”). A nie, pardon. To nie jest standard PiSowski – już relacje mediów „prywatnych” zawierały filmy i zdjęcia z pod krzyża na Krakowskim Przedmieściu w 2010 pokazujące „ludzików” godnych pogardy. Do niezłych standardów szlusuje lewica wrażliwa jakoby na biednych i skołowanych. No cóż, wojna ma swoje prawa, na szacunek dla drugiego człowieka czas będzie po zwycięstwie.

  3. Partii rozpędzonej dzięki „krwawemu aktowi założycielskiemu” nieustannie potrzeba nowych upustów krwi. Choćby i spośród przedstawicieli własnej drużyny. Wszakże hołdują maksymie ich „duchowych” przywódców ‚memento mori.’