Fotorelacje, Kraj

Policja wynosi osoby blokujące miesięcznicę smoleńską [zdjęcia]

10 czerwca odbyła się kolejna miesięcznica smoleńska. Policja usuwała trzymających białe róże kontrmanifestantów.

Po zorganizowanej m.in. przez Obywateli RP i Ogólnopolski Strajk Kobiet kontrmiesięcznicy policja zapowiedziała 91 wniosków do sądu za „blokowanie jezdni na drodze marszu legalnego zgromadzenia”, siedem osób odpowie za „złośliwe przeszkadzanie w wykonywaniu aktu religijnego”, dziesięć za inne wykroczenia – podała „Gazeta Wyborcza”.

Niech nas wynoszą. A my będziemy wracać

FOTORELACJA: POLICJA WYNOSI OSOBY POKOJOWO BLOKUJĄCE MIESIĘCZNICĘ SMOLEŃSKĄ

Komentarze

Uzupełnij wszystkie pola w formularzu.

Policja słusznie wynosiła osoby... łamiące prawo. Policja była bardzo łagodna, zupełnie inaczej niż w stosunku do innych demonstrantów. Tym razem to mundurowi stali na straży demokracji i wolności słowa. Bo jedni drugim chcieli odebrać możliwość swobodnej i legalnej manifestacji. Bez jasnego powodu. W innych sytuacjach nazywamy to chuligaństwem, ale liberalna lewica lemingów prawo rozumie wybiórczo, dokładnie jak ich protoplaści z PZPR.

Policja powinna wynosić tych ludzi na koszt protestujących.

Następnym razem proponuję polewać to towarzystwo wodą. Nazwa tego towarzystwa-"Obywatele RP" -generalnie mnie obraża. Prawidłowo powinni się nazwać "Szumowiny, Volksdeutsche, Konfidenci".

Brak słów....Co mają znaczyć te zdjęcia? To są bohaterowie czy przestępcy ? Patologia. Gdyby nie internet, wolne media takie zdjęcia pewnie by mnie oburzyły, ale przecież dla każdej normalnie rozumującej osoby która to widziała to jarmark, groteska, żenada...
Kod się skończył, a teraz na scenę chce wejść jakiś dziwny twór, jakaś bojówka kod-u, bezrozumna i agresywna,...tylko szkoda że reprezentująca LIBERALNĄ DEMOKRACJĘ

Gratulacje!
Nie "wierzę w zamach",
nigdy nie byłem na "miesięcznicy",
ale jak patrzę co wyczyniają "Obywatele RP" to rośnie we mnie chęć wybrania się następnego 10go, żeby stanąć z tymi którzy od lat chodzą opłakać ofiary katastrofy i ich wesprzeć przynajmniej swoją obecnością.
Więc jeszcze raz brawo - choć chyba nie takie reakcje ci "obywatele" chcieli wywołać :/

A był tam pan Diduszko- słynny bloker parlamenterny