Agnieszka Muras

| HEAL Polska
Pracuje w HEAL Polska, organizacji zajmującej się analizą wpływu zanieczyszczenia powietrza na zdrowie. Od 2010 do 2015 roku koordynatorka Świetlicy Krytyki Politycznej „Na Granicy” w Cieszynie. Prowadziła projekty edukacyjne i kulturalne oparte na pracy z dziećmi i młodzieżą. Do końca 2016 współprowadziła dział promocji Krytyki Politycznej.

Szwedzkie kino NA GRANICY

Świetlica Krytyki Politycznej „Na Granicy”, Svenska Institutet, Swedish Film Institute oraz Ambasada Szwecji w Warszawie zapraszają na cykl pokazów filmowych stanowiących najnowszy dorobek szwedzkiej kinematografii.
W programie znalazły się zarówno filmy fabularne, dokumenty jak i krótkie metraże.

Zaufanie- kampania społeczna

W marcu ukazała się najnowsza, darmowa publikacja dla dzieci autorstwa Anny Cieplak i Lidii Ostałowskiej, która towarzyszy ogólnopolskiej kampanii nt. zaufania.

5. urodziny Świetlicy KP w Cieszynie

Świetlica Krytyki Politycznej „Na Granicy” w listopadzie obchodzi swoje 5-te urodziny. Z tej okazji zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w koncertach, spotkaniach i dyskusjach.

Forum Kultury Mieszkańców w Cieszynie

Forum Kultury Mieszkańców to wydarzenie, którego celem jest dyskusja o mieście, jego przemianach oraz próba odpowiedzi na pytanie czy kultura ma wpływ na życie na Śląsku Cieszyńskim.